Stokrotka Magazyn

Magia światła

Magia światła

Odpowiednie oświetlenie pomoże nadać wnętrzu przytulności i jesiennego klimatu.

Nie bójmy się różnicować źródeł sztucznego światła. Na komodach i parapetach stawiajmy niewielkie lampki, ulubiony fotel oświetlmy stojącą lampą z ciekawym abażurem. Pomyślmy o kinkietach i punktowych reflektorkach, które rzucą dyskretne światło na ścianę.

shutterstock_261743645

Domową atmosferę stworzymy także przy pomocy świec i lampionów. Na podstawce lub półmisku zbudujmy kompozycję z kilku świec o różnych kolorach i wielkościach. Wykorzystujmy urok lampionów i latarenek, które mają ogromne walory dekoracyjne. Te wykonane z wikliny lub metalu idealnie pasować będą do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym lub scandi. Kolorowe, bogato zdobione lampiony pomogą nam wprowadzić klimat boho i etno. Większe latarenki stawiamy na podłodze, mniejsze świetnie prezentować będą się na stołach, komodach i parapetach. Świece i lampiony pasują zarówno do wystroju sypialni i salonu, jak i kuchni oraz łazienki.

Najmodniejsze kolory dodatków i dekoracji to miedź i złoto. Szczególnie pięknie prezentują się jako elementy lamp, lampionów lub świeczników, nadając wnętrzu atmosferę przytulnej elegancji.

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu go przez redakcję.